POFU | Hvem vi er
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4.1,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Hvem vi er
_

I tillegg til alle våre dyktige og engasjerte frivillige underviserne består POFU av 2 ledere, 1 kommunikasjonskoordinator og 8 lokale koordinatorer.

team_image
Leder POFU

Joakim Coleman Ebeltoft

Psykologistudent profesjon, UiO
E: joakim@mhu.no
+ 47 976 04 179

team_image
Leder POFU

Vilde Vollestad

Utdannet psykolog, UiO 2018
E: vilde@mhu.no
+ 47 900 28 698

team_image
Kommunikasjonskoordinator POFU

Maja Granli Jensen

Annen bakgrunn
E: maja@mhu.no
+ 47 402 23 907

team_image
Lokal koordinator POFU Oslo

Nora Marie Arnet

Psykologistudent profesjon, UiO
E: nora.marie@mhu.no
+ 47 997 96 345

team_image
Lokal koordinator POFU Oslo

Nora Øverby

Psykologistudent profesjon, UiO
E: nora@mhu.no
+47 415 16 332

team_image
Lokal koordinator POFU Bergen

Frida Lill Kildal

Psykologistudent profesjon, UiB
E: frida@mhu.no
+ 47 995 45 766

team_image
Lokal Koordinator POFU Bergen

Øyvind Hartveit

Psykologistudent Arb.Org., UiB
E: oyvind@mhu.no
+47 930 26 657

team_image
Lokal koordinator POFU Tromsø

Rikke Øien Lilleführ

Psykologistudent bachelor, UiT
E: rikke@mhu.no
+ 47 981 16 086

team_image
Lokal koordinator POFU Tromsø

Kristin Andreassen

Psykologistudent profesjon, UiT
E: kristin@mhu.no
+ 47 917 79 232

team_image
Lokal koordinator POFU Trondheim

Jørgen Gulbrandsen

Psykologistudent profesjon, NTNU
E: jorgen@mhu.no
+ 47 411 08 862

team_image
Lokal koordinator POFU Trondheim

Elise Beate Lowzow

Psykologistudent profesjon, NTNU
E: elise@mhu.no
+ 47 959 20 279